Water Day

22 marca grupa Kotki obchodziła WATER DAY 💦💦💦 Co to był za poranek… najpierw poznaliśmy bajkę o smutnym kwiatku „Sad flower ” w j.angielskim 🇬🇧 , musieliśmy dać mu ziemię, oczywiście wody oraz słoneczka, aby mógł znów być szczęśliwy ” happy flower „. Potem robiliśmy eksperymenty, niektóre były naprawdę magiczne, a na sam koniec zrobiliśmy piękne pszczółki, gdyż i one potrzebują dużo wody. Finalnie ogłaszam WATER CHALLENGE 💦💦💦 . Kotki w półeczkach macie karty które przez 30dni dzieci będą wypełniać, jeśli dziecko wypije sok trzeba pokolorować szklankę na dany kolor jeśli herbatę czy kawę zbożowa to na brązowo, a jeśli wodę to na niebiesko. Jest jeden warunek, by na dzień były dwie szklanki wody ( niebieskie ) Za miesiąc proszę by karty wróciły i kto wypełni całą kartę otrzyma ode mnie prezent.  Kochani rodzice to wodne wyzwanie jest z powodu państwa oczekiwań, gdyż wiele razy mówicie, aby pilnować dzieci z piciem. Celem zabaw nie jest zdobywanie i kolorowanie szklanek, ale zachęcenie dzieci do większego picia różnych płynów a przede wszystkim wody. Pozdrawiam Monika Wadiak.

Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=water-day

“Nauczycielka