Zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu unijnego

Zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu unijnego

W ramach projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej „Równy start dla każdego” w naszym przedszkolu są prowadzone zajęcia dodatkowe: logopedia i logorytmika. Zajęcia logopedyczne prowadzone są w formie zajęć indywidualnych i obejmują ćwiczenia usprawniające aparat mowy oraz ćwiczenia oddechowe. Na zajęci a dzieci przynoszą zeszyty w których prowadzona jest korespondencja z rodzicami oraz wpisywany zakres przerobionego materiału i ćwiczenia do utrwalenia w domu. Zajęcia logorytmiczne prowadzone są z całą grupą. Podczas zajęć dzieci rozwijają słuch fonemowy, wyrabiają pamięć ruchową, orientację przestrzenną oraz koordynację słuchowo-ruchową. Zabawy logorytmiczne stanowią uzupełnienie i wzbogacenie zajęć logopedycznych, jak i profilaktykę logopedyczną w naszym przedszkolu.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=logorytmika

“Nauczycielka

— Beata U.
Skip to content