Wycieczka na działki

Wycieczka na działki

Dzieci z grupy Kotki odwiedziły rydułtowskie ogródki działkowe. Na wstępie przywitała nas cudowna Pani Jesień, która oprowadziła nas po wielu działkach. Widzieliśmy wiele drzew owocowych, wiele warzyw a nawet kury i gołębie. Potem czekał na nas pyszny słodki poczęstunek a wraz z nim wiele opowiadań na temat historii działek i ich działalności. Zobaczyliśmy wiele ciekawych zdjęć, gazet i ulotek na temat życia działkowiczów w towarzystwie ptaszków z Australii które są chorowanie przez jednego działkowicza. Potem były zabawy na świeżym powietrzu i smaczna kiełbasa z ogniska. Wróciliśmy pełni nowej wiedzy, zafascynowani działkami, jak również z koszem pełnym darów jesieni.
Dziękujemy BARDZO Ewelinie Lipińskiej za świetną wycieczkę, pełną atrakcji i wiedzy.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=wycieczka-na-dzialki

Spotkanie z masażystką

Spotkanie z masażystką

Dnia 13 września gościliśmy w przedszkolu mamę Leny, która jest masażystką. Pani masażystka przybliżyła nam tajniki swojej pracy, opowiedziała o rodzajach masaży i o tym kiedy są one wskazane. Na końcu spotkania mogliśmy przekonać się na własnej skórze jakie mogą być przyjemne, chętnych do masażu nie brakowało!
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=spotkanie-z-masazystka

Bezpieczni na drodze

Bezpieczni na drodze

We wrześniu w naszym przedszkolu rozpoczął się cykl zajęć związanych z bezpieczeństwem na drodze. Dzieci zapoznawały się z elementarnymi zasadami ruchu drogowego. Na pobliskim skrzyżowaniu pod opieką policjantów z Komisariatu Policji w Rydułtowach uczyły się poprawnego przechodzenia przez jezdnię. Serdecznie dziękujemy.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=bezpieczna-droga-do-przedszkola

Skip to content