Jesienny spacer

Jesienny spacer

Przedszkolaki wybrały się dziś na spacer do pobliskiego parku, aby zebrać dary „Pani Jesieni”. Dzieci oprócz zbierania kasztanów i kolorowych jesiennych liści przypominały sobie nazwy drzew, takich jak: dąb, klon, kasztanowiec, lipa, poznanych wcześniej w przedszkolu na zajęciach dydaktycznych. Po powrocie do przedszkola dzieci wraz ze swoimi Paniami wykonały jesienne mandale.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=jesienny-spacer

Warsztaty malarskie

Warsztaty malarskie

17 września dzieci z grupy „Tygryski” uczestniczyły w warsztatach malarskich. Swoją obecnością zaszczyciła nas znana malarka Pani Anna Cyran-Polnik, która wprowadziła dzieci w świat barw. Pod czujnym okiem artystki przedszkolaki wykonały prace plastyczne na płótnie. Zajęcia dostarczyły dzieciom mnóstwo radości, wyzwoliły kreatywność i rozwinęły wyobraźnie twórczą. Serdecznie dziękujemy Pani Annie za podzielenie się z nami swoimi umiejętnościami i wiedzą.
Zobacz zdjęcia w galerii:http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=warsztaty-malarskie-2

Akademia Małego Programisty

Akademia Małego Programisty

14 października w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla dzieci z podstaw programowania i kodowania dla dzieci. Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=kodowanie

Skip to content