Warsztaty muzyczno-ruchowe dla dzieci online

Warsztaty muzyczno-ruchowe dla dzieci online

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej serdecznie zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia ruchowo – muzyczne, które obywają się w każdy poniedziałek o godz. 10.30. Warsztaty Baby Dance to zabawa muzyką, piosenką i tańcem dla dzieci do 6 r.ż. Zajęcia pięknie uzupełniają warsztaty ruchowo – muzyczne dla dzieci przedszkolnych. Jak również stanowią uzupełnienie zajęć muzycznych, lekcji w-f czy zajęć świetlicowych. Podajemy linka do zapisów i do fragmentu zajęć: http://www.majka.tv

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Niech zbliżające się Święta Wielkanocne odnowią nadzieję, otworzą serca, dodadzą wiary, siły i otuchy. Pełnej zdrowia, miłości, refleksji, ciepła i harmonii Wielkanocy życzą Dyrekcja oraz Personel przedszkola.

Informacja o gotowości szkolnej dzieci

Informacja o gotowości szkolnej dzieci

Drodzy Rodzice dzieci 6 -letnich.W związku z tym, iż w najbliższym czasie (do 30 kwietnia) nauczycielki (grupy „Sówki) będą przesyłać Państwu dokument potwierdzający dojrzałość szkolną dzieci, uprzejmie proszę o przesłanie na mój adres: beata-urbanczyk@wp.pl aktualnych adresów e-mail. W treści wiadomości proszę wpisać imię i nazwisko swojego dziecka. Dziękuję.

UWAGA RODZICE

UWAGA RODZICE

W związku z pandemią koronawirusa informujemy, że na miesiąc kwiecień nie pobieramy od rodziców żadnych opłat, ani nie dokonujemy żadnych zwrotów za miesiąc marzec. Zgodnie z obowiązującymi zarządzeniami kierowników jednostek opłaty pobrane za miesiąc marzec, a podlegające zwrotowi za nieobecność dziecka, są zaliczane na poczet następnego miesiąca. W obecnym czasie jest to następny miesiąc kiedy dzieci zaczną uczestniczyć w zajęciach przedszkolnych.
Pozdrawiam, Klaudia Szymańska intendentka.

Skip to content