Podziękowania z udział w kiermaszu bożonarodzeniowym

Podziękowania z udział w kiermaszu bożonarodzeniowym

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie ozdób, słodkości oraz pracę podczas świątecznego jarmarku. To dzięki Waszej wspaniałej pracy kiermasz bożonarodzeniowy przygotowany był perfekcyjnie. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Dzięki wam udało się zebrać 1690zł. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na zakup zabawek pod choinkę dla wszystkich grup.

Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu

20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia, która zakończyła czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Wszystkie dzieci usiadły do razem wigilijnego stołu i łamiąc się opłatkiem składały sobie życzenia. Nie zabrakło prezentów pod choinką, które dzieci rozpakowały z wielką radością i uśmiechem na twarzy. Prezenty zostały zakupione z środków, które udało nam się zebrać podczas świątecznego kiermaszu.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=wigilia

Pieczemy świąteczne pierniczki

Pieczemy świąteczne pierniczki

W grudniu zgodnie z przedświąteczną tradycją dzieci z naszego przedszkola przygotowują świąteczne wypieki. Przedszkolaki z ogromnym zapałem i zaangażowaniem podeszły do tego zadania – wałkowały ciasto, wykrawały ciasteczka. Efektem naszej pracy były pełne blaszki pierniczków, które zanieśliśmy do kuchni. Tu pod czujnym okiem naszych pań kuchareczek pierniki nabierały koloru piekąc się w piekarniku.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=pieczemy-pierniczki

Konkurs na bombkę bożonarodzeniową

Konkurs na bombkę bożonarodzeniową

10 grudnia ogłoszono wyniki konkursu na bombkę bożonarodzeniową. Konkurs skierowany był do dzieci i rodziców „Słoneczek” i cieszył się on dużym powodzeniem. Przyniesione przez dzieci bombki były oryginalne, ciekawe, wykonane z różnego rodzaju materiału i nawiązywały do tradycji Bożego Narodzenia. Komisja konkursowa wyróżniła trzy bombki: Tomka, Marysi i Michała. Wszystkie biorące udział w konkursie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Rodzicom i dzieciom dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i ciekawe pomysły.
Zobacz zdjęcia w galerii:http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=konkurs-na-ozdobe-bozonarodzeniowa

Jak powstaje prąd? – warsztaty edukacyjne z pracownikami PGE

Jak powstaje prąd? – warsztaty edukacyjne z pracownikami PGE

W piątek, 13 grudnia nasze przedszkole odwiedziła mama Ewy wraz z pracownikami PGE Rybnik. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się skąd się bierze prąd oraz co jest potrzebne do wytwarzania energii elektrycznej. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki wzięły udział w konkursie edukacyjnym, którego celem było zaprezentowanie wiedzy zdobytej na warsztatach na temat energii elektrycznej oraz zasad jej odpowiedzialnego używania.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=jak-powstaje-prad

Rodzice czytają nam bajki

Rodzice czytają nam bajki

5 grudnia „Słoneczka odwiedziła mama Antosi, która na kolejnym już spotkaniu z książką zaprezentowała baśń pt: „Piękna i bestia”. Pani Magda rozdała dzieciom ciszaki zachęcając je do uważnego słuchania. Przedszkolaki z zapartym tchem wysłuchały baśni, a następnie odpowiadały na pytania dotyczące treści. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=rodzice-czytaja-nam-bajki

1 2
Skip to content