Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom oraz Dzieciom za kolejny rok pracy i wysiłku, za wszystkie dobre chwile. Życzymy udanych i słonecznych wakacji, wolnych od trosk życia codziennego, wielu chwil wartych wspomnień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola

Zielona noc

Zielona noc

Tropiciele zakończyli rok szkolny w wyjątkowy sposób – spakowali śpiwory, poduszki oraz piżamy i spędzili piątkową noc w przedszkolu. Dla niektórych była to pierwsza noc bez mamy, taty i bliskich, ale za to z kolegami i koleżankami. Ten wyjątkowy wieczór rozpoczęliśmy od wycieczki do „Zaczarowanej Chaty”. Zmęczone, ale szczęśliwe dzieci wróciły do przedszkola, gdzie czekała na nie smaczna pizza. Atrakcją wieczoru była dyskoteka na patio oraz spacer z latarkami wokół naszego przedszkola. To były niezapomniane chwile.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=zielona-noc

Wycieczka do sali zabaw „Pirat”

Wycieczka do sali zabaw „Pirat”

W czwartek, 13 czerwca „Jagódki” i „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Pirat”. Na dzieci czekało wiele atrakcji jak: dwupoziomowy labirynt, dmuchany zamek, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, pieczenie pizzy. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną Przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Godzina szalonej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach i w basenach z kolorowymi piłkami minęła bardzo szybko, a nawet: za szybko. Dlatego już myślimy o kolejnym wyjeździe!
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=wycieczka-do-sali-zabaw-pirat

Dzień Sportu

Dzień Sportu

12 czerwca na stadionie „Naprzód Rydułtowy” odbył się „Dzień Sportu”. Impreza sportowa rozpoczęła się od uroczystego jej otwarcia oraz przedstawienia ramowego programu. Gościem specjalnym był „Jorguś” – maskotka „Górnika Zabrze”, która sprawiła dzieciom ogromną frajdę. Trenerzy GKS Naprzód 23 – Rydułtowy i ,,Górnika Zabrze” prowadzili na murawie stadionu treningi sprawnościowe. Kibice Torcidy obsługiwali  strefę rekreacyjną. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Były to: dmuchańce, malowanie twarzy, rzuty do celu, kurtyny wodne.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=dzien-sportu

Pocztówkowe Przedszkole

Pocztówkowe Przedszkole

W tym roku szkolnym grupa „Słoneczka” przystąpiła do programu wymiany pocztówkowej. W ten sposób propagowaliśmy tradycyjny sposób przesyłania informacji  polegający na wymianie pocztówek między przedszkolami z całej Polski. Dziękujemy za wszystkie otrzymane pocztówki z innych przedszkoli. Z niecierpliwością czekamy na następne.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=pocztowkowe-przedszkole

„Smerfy” – przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców

„Smerfy” – przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców

Po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny rodziców naszych przedszkolaków. Ty razem przygotowali przestawienie pt: „Smerfy”. Rodzice, którzy wzięli udział w inscenizacji wykazali się zdolnościami aktorskimi, odwagą oraz kreatywnością. Dziękujemy naszym Aktorom, którzy skorzystali z zaproszenia do udziału w spektaklu i poświecili swój czas na przygotowanie przedstawienia.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=przedstawienie-pt-smerfy

1 2
Skip to content