Informacja

Informacja

Bilans oraz sprawozdanie finansowe za rok 2018 znajduje się na stronie BIP Miejskiego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Rydułtowach w zakładce „Budżet”
Czytaj więcej: https://www.e-bip.org.pl/mzopo-rydultowy/

„Złoty Bucik” – Powiatowy Konkurs Tańca

„Złoty Bucik” – Powiatowy Konkurs Tańca

6 maja w Suminie odbył się Powiatowym Konkurs Taneczny dla grup przedszkolnych pt: „Złoty Bucik”. Nasze przedszkole dumnie reprezentowała grupa „Sówki”.  Na scenie dzieci zaprezentowały przygotowany układ choreograficzny pt: Taniec ognia”, zdobywając II miejsce. Nagrodą za udział w konkursie był puchar, dyplom i słodycze dla wszystkich uczestników. Tancerzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=zloty-bucik

Zwiedzamy Zamek Piastowski oraz PSP w Raciborzu

Zwiedzamy Zamek Piastowski oraz PSP w Raciborzu

30 kwietnia dzieci z grupy „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę na Zamek Piastowski. Po tym tajemniczym miejscu oprowadzał je przewodnik, który w ciekawy sposób historie i legendy związane z zamkiem. Dzieci zwiedzały kolejno wszystkie sale, podziwiały eksponaty, stroje z epoki średniowiecza, miały okazję zobaczyć wypchane zwierzęta oraz szukały ducha zamku. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie komendy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu. Przedszkolaki zapoznały się z zawodem strażaka, utrwaliły numeru alarmowe, obejrzały sprzęt pożarniczy i wozy strażackie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
Zobacz zdjęcia w galerii:http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=wycieczka-do-raciborza

Skip to content