Zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu unijnego

Zajęcia dodatkowe prowadzone w ramach projektu unijnego

W ramach projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej „Równy start dla każdego” w naszym przedszkolu są prowadzone zajęcia dodatkowe: logopedia i logorytmika. Zajęcia logopedyczne prowadzone są w formie zajęć indywidualnych i obejmują ćwiczenia usprawniające aparat mowy oraz ćwiczenia oddechowe. Na zajęci a dzieci przynoszą zeszyty w których prowadzona jest korespondencja z rodzicami oraz wpisywany zakres przerobionego materiału i ćwiczenia do utrwalenia w domu. Zajęcia logorytmiczne prowadzone są z całą grupą. Podczas zajęć dzieci rozwijają słuch fonemowy, wyrabiają pamięć ruchową, orientację przestrzenną oraz koordynację słuchowo-ruchową. Zabawy logorytmiczne stanowią uzupełnienie i wzbogacenie zajęć logopedycznych, jak i profilaktykę logopedyczną w naszym przedszkolu.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=logorytmika

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W dniu 31 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Na parkiecie królowały wróżki, księżniczki, policjanci, rycerze. Nie zabrakło także pszczółek, motyli, biedronek i smoków. Każde dziecko miało okazję poczuć się jak gwiazda prezentując swój strój. Przedszkolaki wyglądały bajecznie i kolorowo. Po prezentacji kostiumów rozpoczęły się tańce i konkursy. Niespodzianką dla dzieci byłą wata cukrowa.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=bal-karnawalowy

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 31 stycznia w Rydułtowskim Centrum Kultury zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasze dzieci pod okiem nauczycielek przygotowały spektakl pt: „Królowa Śniegu”. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt i nagradzali ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości dzieci zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=krolowa-sniegu

Skip to content