Rekrutacja do naszego przedszkola

Rekrutacja do naszego przedszkola

Od 1.02.2019 r. placówce można pobrać karty zgłoszenia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 (WEJŚCIE nr II). Wypełnione karty należy składać w przedszkolu w terminach od 1.03.2019 do 11.03.2019 r.
Zarządzenie Burmistrza Miasta Rydułtowy: http://pp3.rydultowy.pl/wp-content/uploads/2019/01/Zarzadzenie.pdf

Zimowe zabawy na śniegu

Zimowe zabawy na śniegu

W tym roku zima płata nam figle, raz ciepło, a raz mroźno. Dlatego też dzieci z grupy „Sówki” korzystając z jej uroków wyszły na przedszkolny plac zabaw.  Dla dzieci była to ogromna frajda, a te beztroskie chwile zostaną w pamięci na długi czas.
Zobacz zdjęcia w galerii: http://pp3.rydultowy.pl/?gallery=zimowe-zabawy-na-sniegu

„Równy start dla każdego” – projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

„Równy start dla każdego” – projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

W roku szkolnym 2018-2019 realizujemy projekt „Równy start dla każdego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Celem projektu było utworzenie dodatkowego oddziału dla 25 dzieci oraz wyrównanie szans edukacyjnych 100 dzieci uczęszczających do naszego przedszkola poprzez uczestnictwo w zajęciach dodatkowych.
Czytaj więcej: http://pp3.rydultowy.pl/?page_id=1481

Krowa Kłamczucha

Krowa Kłamczucha

W piątek 11 stycznia do naszego przedszkola zawitali artyści teatru lalek, którzy przedstawili nam spektakl pt: „Krowa Kłamczucha”. Bajka opowiadała o niesfornej krowie, która okłamywała swoich bliskich. Zaprezentowany spektakl w humorystyczny sposób ukazał, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Skip to content